Jsme malé rodinné vinařství ukrývající se v srdci vinařské obce Kobylí. 

Naše vína děláme tradičními metodami v souladu s přírodou, snažíme se ale inovovat a využívat také moderní, šetrné technologie, které posouvají naše hranice dále. O celkový chod vinařství se staráme vlastními silami, od práce ve vinicích, ve sklepě až po vyřizování objednávek, tvoření propagace a jiné „neviditelné“ samozřejmosti.

 Ale protože s láskou jde všechno lépe a nás spojuje především láska rodinná a ta k vínu, tak se nám daří každým rokem posouvat vinařství dál a dál a kdoví, kde budeme za pár let. 

Hrozny pro vína, která později lahvujeme dosahují přívlastkových kvalit a jsou citlivě a odborně zpracována. Každému vínu se dostává individuální péče tak, aby byl zachován jeho charakter a podpořeny ty nejlepší rysy. Žádná z odrůd pro nás není upřednostňována před jinou, každá má totiž své osobité kouzlo, které si vždy najde svého obdivovatele.

Navštívit nás můžete přímo ve vinařství, které se skrývá v citlivě opečovávaném dvoře rodinného domu. Rádi Vás po dohodě ve vinařství přivítáme sklenkou dobrého vína, pro větší skupinu se dá domluvit i individuální degustace. 

Pravidelně se zúčastňujeme otevřených sklepů v Kobylí a občas také vyrazíme na akce za Vámi. O účastni na těchto akcích Vás vždy informujeme jak zde, na našem webu, tak i na sociálních sítích.